Pendik Telefon Tamircileri

cep-telefonu-tamiriPendik Cep Telefonu Tamiri

Hızlı Cep Servis merkezi olarak cep telefonu tamiri konusunda sunduğumuz hizmetlerden biri de müşterilerimiz tarafından çok da bilinmeyen cep telefonu anakart tamiri hizmetidir. Cep telefonu üzerinde kullandığımız kamera, mikrofon, ekran ve diğer sensörlerün hepsi cep telefonu anakartına bağlıdır ve anakart üzerindeki elektronik devreler üzerinden birbirleriyle eşlenik çalışmaktadır. Bu yüzden birçok arızanın nedeni cep telefonu anakart arızasına bağlı olabilmektedir.

Özel anakart tamiri cihazımız ile cep telefonu testleri yapılarak yaşanılan sorunun cep telefonu üzerindeki hangi parçadan kaynaklı olabileceği test edilmektedir. Buna yönelik yaptığımız kontroller ve uzmanlık alanımız gereği arıza tespiti yapılarak müşterimize bilgi verilmektedir.

Pendik cep telefonu tamiri konusunda hizmet arayan müşterilerimize sunduğumuz Gel - Al servis modeli ile kesintisiz iletişimi sağlayarak hizmet sunuyoruz.

Firmamıza web sitemizde yer alan iletişim formundan ya da iletişim bilgilerimizden ulaşarak ayrıcalıklı cep telefonu tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Pendik telefon tamiri konusunda hazırlamış olduğumuz detay bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz.

Markalarımız
Bilgi Talep Formu

Bilgilerinizi ileterek sizlere en kısa sürede dönüş sağlayabiliriz.