Hizmetler

hizli-cep-servisTELEFON TAMİRCİSİ

Hızlı Cep Servis olarak sunduğumuz hizmetlerin başında telefon tamircisi olarak cep telefonu tamirciliği gelmektedir. Şirketimiz İstanbul anadolu yakasında Pendik telefon tamirciliği şirketleri arasında yer almaktadır. Teknik servis uzmanlarımız iphone teknik servis, xiaomi teknik servis, samsung teknik servis, oppo teknik servis, htc teknik servis ve LG teknik servis markaları başta olmak üzere diğer tüm cep telefonu markaları için de telefon tamircisi hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu markalara ait telefon tamirleri konusunda uzun yıllardan beri Pendik'te faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşterilerimiz, satın aldıkları yeni model telefonlarda oluşan arızalarda, firmamızı tercih ederek garantili olarak tamir hizmetinden yararlanabilmektedir. Yeni model telefonlar üzerinde sıkça tercih edilen ekstra özellikler ve koruyucu ekipmanların da satışını yapmaktayız. Özellikle yukarıda markalarını belirttiğimiz iphone, xiaomi, samsung, oppo, htc ve LG cep telefonlarının sıfır ve ikinci el telefon satışı hizmetini de sunuyoruz. Farklı ödeme koşulları ile bizlerden sıfır ve ikinci el cep telefonu satın alabilirsiniz. Web sitemiz içerisinde cep telefonu satışı da gerçekleştiriyoruz. Cep telefonu özellikleri, haftanın cep telefonu ve cep telefonu tamiri konularında oluşturduğumuz yazıları da inceleyerek sizlere cep telefonu seçmede alternatifler sunuyoruz.

Cep telefonu tamiri konusunda en güvenilir firmalar arasında Pendik ilçesinde yer alarak müşterilerimizin güvenini sağladık. Uzun yıllardan beri sağladığımız cep telefonu tamir hizmeti ile Pendikte aranan teknik servislerden biri konumundayız.

Cep telefonunuza ait bilgileri web sitemiz üzerinden doldurduğunuzda servis personelimiz hızlı bir şekilde sizlerle iletişime geçmektedir. Hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan servis personelimiz arızalı cep telefonunuzu teslim almaya gelmektedir. Tarafınıza vereceğimiz ürün servis formu ile servise alınan cep telefonunuzun incelemesi ve kontrolleri sağlandıktan sonra tarafınıza onarım ücretini iletiyor olacağız. Onayınız sonrasında tamir ve bakım işlemleri yapılarak garantili olarak cep telefonunuz Pendik'te istediğiniz adrese teslim ediliyor olacaktır. Tamir işlemleri süresince isterseniz yedek telefon vererek bu süreci hiçbir kesinti yaşamadan da geçirmenizi sağlıyoruz.

Hızlı Cep Servis olarak farklı teknik servis anlayışımız ile müşterilerimize katma değerli hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin hiçbir zamanını almadan hızlı bir şekilde uygun ödeme şartları ile cep telefonu tamir hizmeti veriyoruz. Firmamız bu hizmetleri yönünden telefon hastanesi olarak da anılmaktadır.

Sunduğumuz bu hizmetler ile firmamıza web sitemiz üzerindeki iletişim formundan ya da iletişim numaralarından her zaman ulaşabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Markalarımız
Bilgi Talep Formu

Bilgilerinizi ileterek sizlere en kısa sürede dönüş sağlayabiliriz.