Yazılım İşlemleri

Cep Telefonu İşletim Sistemi Sorunları

Cep telefonlarımız elektronik parçalardan oluşur ve bu parçaların birleşmesiyle oluşan donanımı beyin niteliğinde bir yazılım yönetir. Buna işletim sistemi denir. Cep telefonu işletim sistemleri üreticilere bağlı olarak farklılık göstermektedir. En çok satın alınan akıllı telefonlara bakıldığında iphone ürünleri için Unix işletim sistemi; Samsung, Xiaomi gibi cep telefonlarına bakıldığında ise Android işletim sistemleri kullanılmaktadır. Her üretici işletim sistemlerinin versiyon farklılıklarına göre de yeni özellikler barındırmaktadır.

Müşterilerimiz bazen bu farklılıkları kendi cep telefonlarında denemek üzere işletim sistemi ayarları ile oynayarak cep telefonu işletim sisteminin kararsız çalışmasına neden olmaktadır.

Hızlı Cep Servis merkezi olarak işletim sistemi zarar görmüş cep telefonlarınızın işletim sistemlerini orjinal olarak yüklemekte ve cep telefonunuzun işletim sistemi kaynaklı arızaların önüne geçilmektedir.

Pendik cep telefonu tamir firmaları içerisinde yer alan Hızlı cep servis merkezimize web sitemizden ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Yerinde servis hizmeti ile farklılaştırdığımız hizmet anlayışı ile kesintisiz iletişim sağlıyoruz.

Markalarımız
Bilgi Talep Formu

Bilgilerinizi ileterek sizlere en kısa sürede dönüş sağlayabiliriz.