Hakkımızda

Hızlı Cep Servis olarak sektörde 2004 yılından beri İstanbul Pendik'te faaliyet göstermekteyiz. Cep Telefonu servis işlemleri başta olmak üzere sıfır ve ikinci el cep telefon satışlarımızda bulunmaktadır.

Başta Pendik ve ilçe semtler olmak üzere müşterilerinin gözünde güvenilir bir yerde bulunan firmamızın sunduğu başlıca hizmetler;

olarak geçmektedir.

Cep telefonu kullanımı günümüzde küçük yaşlara kadar inmiş durumdadır. Ebeveynlerin kontrolünü önermekle beraber her bütçeye ve uygun ekonomik şartlar ile ödeme kolaylığı sağlayan firmamız, güvenilir tedarikçiler arasında yer almaya devam etmektedir.

Satışını yaptığımız 2. el telefonlar firmamız garanti kapsamındadır. Müşterilerimizden satın aldığımız telefonları kontrol ederek ve bakımlarını yaparak satışa hazır duruma getiriyoruz. Böylece merdiven altı cep telefonu satışı yapılan, güvenilir olmayan yerlerdeki gibi başınıza gelebilecek bütün risklerden sizleri kurtarıyoruz.

Hızlı Cep Servis merkezi olarak iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, iletişim formumuzu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Markalarımız
Bilgi Talep Formu

Bilgilerinizi ileterek sizlere en kısa sürede dönüş sağlayabiliriz.